ÖN KAYIT FORMU
Fark Anaokulu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bize Mesaj Yazın...

Ayrıcalıklı Alanlarımız

Robotik Kodlama

Robotik Kodlama

Kodlama ile çocuklar 21. yüzyıl becerilerinden; problemlere farklı yönleriyle bakıp çözümler üretebilmeyi, analitik düşünebilmeyi, sistemli ve yaratıcı düşünebilmeyi ve en kısa çözüm önerileri sunabilmeyi kazanırlar.

Sosyal Etkinlikler

Sosyal Etkinlikler

Çeşitli mekanlara geziler, tiyatro ve parti içeriklidir. Amacımız çocuklarımızın farklı ortamları tanıyabilme, farklı ortamlarda uygun davranışları sergileyebilme, gelişime uygun sosyal becerileri kazanabilmeleridir.

Doğa Etkinlikleri

Doğa Etkinlikleri

Çocuklar, Çevrelerinde gördükleri obje ve olaylara karşı meraklıdırlar. Bu meraklarını canlı tutmak için onları harekete geçirecek, ilgilerini çekecek  doğa etkinliklerini planlamalıdır.

Öğrenci Takip Sistemi

Öğrenci Takip Sistemi

Okul aile sistemi ile çocuğunuzun anbean ne yaptığını takip edebilecek ve aklınız burada kalmayacak. Yemeğini yedi mi? Hangi etkinlikleri yapıyor? Merak ettiğiniz her şeyi anında izleyebileceksiniz.

Jimnastik

Jimnastik

Geleceğimizi oluştaracak çocuklarımızın hayata daha aktif hazırlanmaları, daha sportif ve sağlıklı olmaları için Fark Anaokulları iş başında.

English Kids Academy

English Kids Academy

Kaliteli İngilizce eğitimiyle adında söz ettiren English Kids Academy ortaklığımızla çocukların geleceğe hazır olmalarındaki en önemli etkenlerden biri olan dil öğrenme becerilerini geliştirmeye daha bu yaşlarda başlıyoruz. Onlar geleceğin liderleri olacaklar.

Algoritma

Algoritma

Algoritmik düşünme, analitik düşünme, eleştirel düşünme, problem çözebilme, tasarım odaklı düşünme gibi çağımızın becerilerinin önemini farkeden birçok gelişmiş ülke bu yolda eğitim sistemlerinde köklü değişiklik yapma yoluna gitmişlerdir.

Piksel Kodlama

Piksel Kodlama

Dijital bir dünyada büyüyen çocuklarımızı dijital becerilerle donatıyoruz.  Çağımızda Bilişimsel Düşünme Yöntemi sadece bilgisayar mühendislerinin değil tüm bireylerin günlük yaşamda karşılaştıkları problemleri çözme yeteneklerini geliştirmektedir.

Akıl Oyunları

Akıl Oyunları

Bu yaşlardaki çocukların en ihtiyacı olan şeylerden biri zeka egzersizidir ve bu bağlamda akıl oyunlarımızla onları hem eğlendiriyor hem de zekalarının gelişimine katkıda bulunuyoruz.